• Свеж
Помпеја Менс 14к Бело Злато Црно 1 4цт Дијамантски Венчален Прстен

Помпеја Менс 14к Бело Злато Црно 1 4цт Дијамантски Венчален Прстен

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Помпеја 3-Фин Накит рачно изработен Од Помпеја 3 во нашата фабрика ВО САД. Помпеја 3 го претставува најдоброто знаење во индустријата, како и напредните принципи на дизајнирање за обезбедување етички, одржлив и безвременски убав накит со исклучителна изработка. Овој класичен прстен за годишнината од венчавката содржи пет тркалезни брилијантни исечени вистински дијаманти во црна боја. Сите дијаманти се канали поставени во цврсто бело злато од 14к. Големина на прст - 7.5 Други големини на располагање, ве молиме јавете се за подетални информации (847) 367-7022 Метал - 14k Бело Злато Чистота - 14k Боја - Црна Јасност - ААА Стил - Црно-Бели Дијаманти/Прстени Објект # - WR3031 BLK.Вклучена Е Кутија За Подароци 7.5 / / 180 Ден Гаранција| / Унисекс| / Направена во САД| / Фабрички Директни Цени| / Гаранција За Враќање На Парите / / 100% Автентична Помпеја 3-овој класичен прстен за годишнината од венчавката содржи пет тркалезни брилијантни исечени вистински дијаманти во црна боја. Сите дијаманти се канали поставени во цврсто бело злато од 14к. Големина на прст - 7.5 Други големини на располагање, ве молиме јавете се за подетални информации (847) 367-7022 Метал - 14k Бело Злато Чистота - 14k Боја - Црна Јасност - ААА Стил - Црно-Бели Дијаманти/Прстени Објект # - WR3031 BLK.7.5 Кутија За Подароци Вклучени. 180 Ден Гаранција. Унисекс. Произведено во САД. Фабрички Директни Цени. Гаранција За Враќање На Парите. 100% Автентични.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата