• Свеж
TRAExpress Ienens Дете Доенчиња Момчиња Долги Панталони Тексас Комбинезони Зандани Деца Бебе Момче Фармерки Комбинезон Облека Облека Облека Панталони

TRAExpress Ienens Дете Доенчиња Момчиња Долги Панталони Тексас Комбинезони Зандани Деца Бебе Момче Фармерки Комбинезон Облека

DEN 278.56
Стока
Достапно е за нарачката

Одговара : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Број На Модел : 4. Материјал Состав : памук. Стил : Новина. Тип На Затворање : Еластична Половина. Тип на половината : ВИСОКА. Тип на вклопување : ДИРЕКТНО. Тип На Шема : Цртан Филм. Тип На Ткаенина : Оксфорд. Материјал : памук, најлон. Потекло : Континентална Кина. Сезона : Лето. Пол : бебе унисекс. Возрасен Опсег : 0-6м, 7-12м,13-24м, 25-36м. Име На Одделот : Бебе. Тип на ставка : Целосна Должина TRAExpress IENENS Дете Доенчиња Момчиња Долги Панталони Тексас Комбинезони Зандани Деца Бебе Момче Фармерки Комбинезон Облека Облека Панталони.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата