• Свеж
Топови Флеш Монтирање Моќ Пристаниште

Топови Флеш Монтирање Моќ Пристаниште

DEN 3200.00
Стока
Достапно е за нарачката

Приклучокот за напојување овозможува брзо поврзување преку трупот со Кабел за напојување Со топовски спуштач. Брзо се поврзува со жолтиот женски приклучок за крај на батеријата од вашиот спуштач, без потреба од сечење или спојување жици. Водонепропустливиот капак и заптивката го штитат вашиот приклучок за спуштање од корозија кога не се користи. Боја : Црн Топ 1903012 Флеш Монтирање Моќ Порта (Црна).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата