• Свеж
Дикис машка мускулна резервоар врвна долна облека, 2-пакет

Дикис машка мускулна резервоар врвна долна облека, 2-пакет

DEN 335.52
Стока
Достапно е за нарачката

Одличен пик-ап! Овој дво-пакет на машка мускулна резервоар од врвови од Дикис лесно ги ажурира вашите основи додека го започнувате вашиот ансамбл. Со без ракави, мускулна силуета, можете да ги носите овие врвови на резервоарот соло или слоевит под кошула. Опуштениот дизајн е совршен за дневен ден или се подготвува за следната прошетка. Запомнете : добивате две! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Цврст тон. Машки резервоар за мускули врвови од Дикис.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата