• Свеж
Жените Плус Големина Дозвола Жените Мода Лето Солидна Повик Копче Патент Еластична Половината Долги Разгорени Панталони Црна

Жените Плус Големина Дозвола Жените Мода Лето Солидна Повик Копче Патент Еластична Половината Долги Разгорени Панталони Црна

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Мода Лето Цврст Обичен Патент Со Копчиња Еластичен Појас Долги Разгорени Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Разгорени Панталони,Секојдневен,Цврст Панталон,Копче. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна, Модна Должина : Должина На Глуждот Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони 571,2 панталони за жени. панталони со целосна должина. панталони за жени плус дозвола големина. панталони за жени плус големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата