• Свеж
Розово Позлатено Стерлинг Сребро Најдобри Пријатели Класичен Иконски Симбол На Бесконечност Ветувачки Прстен

Розово Позлатено Стерлинг Сребро Најдобри Пријатели Класичен Иконски Симбол На Бесконечност Ветувачки Прстен

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Розово Позлатено Сребро Најдобри Пријатели Класичен Иконски Симбол На Бесконечност Ветување Прстен Среброто е сребро (Аг) што е чисто 92,5%. Тоа е исто така попознат како .925 сребро. ВО ТИОНЕР, ние се грижиме да продаваме само добро изработени парчиња што одговараат на опишаната чистота и печат како .925. Роза Позлатени Стерлинг Сребро Најдобри Пријатели Класичен Иконски Бесконечност Симбол Ветување Прстен 925 Стерлинг Сребро. Најдобри Пријатели Класичен Иконски Бесконечен Симбол Дизајн. Врвна Димензија : 8 мм х 17 мм. Полиран Финиш. Традиционална Облека За Вклопување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата