• Свеж
Magna PowerSports Performace целосен синтетички Jaso ma 10w- - квартал

Magna PowerSports Performace целосен синтетички Jaso ma 10w- - квартал

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Magna1 Power Sports Premachace Full синтетички бренд Jaso MA2 10 W-40 квартал е создаден врз основа на потребата за ефикасност и вредност во одржувањето на моторот. Ние веруваме дека вашето време е подобро поминато правејќи ги работите што ги сакате, по цена што можете да си ја дозволите. Никој не треба да се справи со фрустрацијата од комплициран, неуреден процес на промена на нафтата, додека преплатува за маргините на брендот и скапите маргини на дилери. Затоа го развивме Американскиот најдобар, најефикасен начин за сервисирање на вашиот мотор, Magna1. Без разлика дали возите, пловењето, возењето или косење, ние имаме производ за вас! Magna1 е само производи за одржување на лубрикант, кој комбинира систем на контејнери за технологија Funlpro технологија со целосно лиценцирани, водечки мешавини во индустријата и формулации за перформанси директно од највисоките мешавини на перформанси во Америка. Нашата цел е да обезбедиме слобода од инка, кавга и истури по разумни цени. Ги исполнува или ги надминува барањата на Jaso MA2 & API SJ. Има крајна формула за стабилна вискозност. Овозможува максимална изведба на анти-облека со супериорна заштита и перформанси. Користењето на ова масло нема да ги поништи гаранциите на моторот. Funlpro технологија без испрска капа за промена на маслото без испрска и нафта.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата