• Свеж
11 чиста обликувана стаклена фенер со свеќа за тајмер на столбот на LED

11 чиста обликувана стаклена фенер со свеќа за тајмер на столбот на LED

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Црниот фенер наликува на стариот стил на училишната куќа во модерен дизајн транспарентна стаклена купола има подигната шема за дизајн, безмилосна столб на столб, седи внатре и сјае килибарниот пламен за треперење бара (3) "ААА " батерии (вклучена) функција за тајмер е поставена за ( 5) Часови и автоматски се исклучуваат по (19) часови за димензии на употреба во затворен и отворен простор : 11 "H x 8,5 " W x 6 "D материјал (и) : стакло/метал/пластичен метал. Внатрешен/отворен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата