• Свеж
Амхерст Шаралин Геометриски Тркач Килим, Беж Портокал, 2 '3 11'

Амхерст Шаралин Геометриски Тркач Килим, Беж Портокал, 2 '3 11'

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата на Килими во амхерст Лесни Теписи За Сите Временски Услови Ги Координираат сите области со голем сообраќај во вашиот дом или канцеларија со лесни теписи за нега на сите временски услови на колекцијата на теписи Во затворено-отворено Во Амхерст. Моќта се наѕираше од полипропилен со долго носење и прекрасни исечени килими Амхерст Ќе се спротивстави на тешките надворешни услови, истовремено одржувајќи ја привлечноста иesетиката на најубавите внатрешни килими. Моќта Се Појави Во Турција . Висина на купот : 0,25 инчи. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . 100% Полипропилен . Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Достапно во повеќе бои и големини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата