• Свеж
Моторола Мото Г Плус ХТ1965 - 64гб Отклучен Гсм Телефон в Двојна Пратеничка И ПРАТЕНИЧКА Камера-Вива Ред

Моторола Мото Г Плус ХТ1965 - 64гб Отклучен Гсм Телефон в Двојна Пратеничка И ПРАТЕНИЧКА Камера-Вива Ред

DEN 798.08
Стока
Достапно е за нарачката

Семејството Мото ја достигна својата седма генерација со многу достигнувања, носејќи паметен телефон со карактеристики што ви значат. И Мото Г7 плус е едноставно неверојатен. Покрај тоа, се разбира, од неговиот софистициран дизајн, овој мобилен телефон е совршен за вас кој има љубопитен изглед и сака да произведува слики како професионалец. Мото Г7 Плус ги носи основните алатки за подобрување на вашето фотографско око : Двојна камера со оптичка стабилизација на сликата (ОИС) која покрај тоа што им помага на вашите фотографии и видеа да не се нишаат, снимајте исклучителни слики во каква било состојба на осветлување. Сојузник на ова, ја носи првата карактеристика што користи вештачка интелигенција за да направи автоматски состав на сликата, така што вашите фотографии ќе излезат од професионалец. Добијте најбрза моќност на полнење на пазарот Со Турбо Енергија ОД 27w која се движи од 0 до 100% траење на батеријата за помалку од еден час. Сето ова со најдобар и најбрз Qualcomm Snapdragon octa-core процесор 636 На G-линија. Заедно со отклучување лице, читач на отпечатоци и Пита Андроид 9, сето тоа во случај со водоотпорен дизајн. 16 ПРАТЕНИК & 5 пратеник длабочина сензор Камера. Предна камера 12 ПРАТЕНИК. Андроид 9 пита. 4gb Ram Меморија. 64гб капацитет за складирање. Најбрзиот Qualcomm Snapdragon окта-јадро процесор 636 На г-линија. Отклучување лице, читач на отпечатоци и Пита Андроид 9. Камера Со Двојна Леќа, Интернет Прелистувач,. Во Близина На Теренска Комуникација,. ДВОЈНА СИМ, 3g Податоци Способни, 4g Податоци. Способен, 4к Видео. Снимање, Акцелерометар, Овозможен Bluetooth, Двоен Заден Дел. Камери, Сензор За Отпечатоци, Глобална Подготвена, Музика. Плеер, Звучник, Екран На Допир.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата