• Свеж
Ирина ИНЕВЕНСКИ РАБОТНИ КОМЕНТИ ДРУГИ СЛАТНИК ЗАБЕЛЕШКИ БАЛКОН ДОЛКЕН ПАТИО РОКЕР ДИЈ Рокер Чаир Мебел за дома, црна боја, црна

Ирина ИНЕВЕНСКИ РАБОТНИ КОМЕНТИ ДРУГИ СЛАТНИК ЗАБЕЛЕШКИ БАЛКОН ДОЛКЕН ПАТИО РОКЕР ДИЈ Рокер Чаир Мебел за дома, црна боја, црна

DEN 2703.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис Овој рокер стол е изработен од висококвалитетно и цврсто дрво, кое е трајно и еколошко, обезбедувајќи услуга долго време. Се користи на балконот, тремот, дневната соба, затворената и отворената. Вуд. може да бидат малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има грешки во големината заради различни компјутерски резолуции. Пакуван вклучен : 1 x Рокер стол 1 x Собрание Хардвер1 x Алатка за склопување1 x Прирачник за склоп отпорен на абење, обезбедувајќи долг животен век. Домот за дневна е со потпирачи за потпирачи за рака и широки потпирачи за рака, сигурен и удобен за употреба. Balcon Rocker доаѓа со упатства за инсталација, со што е лесно да се инсталира, обезбедува пријатно искуство со DIY. Патио -столот за лулка има елегантни и гроздобер стилови, лесни за совпаѓање со различни стилови на простории. Домашниот салон стол е погоден и за затворен и на отворено, како што може да се користи на балконот, студиската соба, дневната соба и многу повеќе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата