• Свеж
Gloria vanderbilt женска Аманда се повлекува на пантолоните

Gloria vanderbilt женска Аманда се повлекува на пантолоните

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Gloria vanderbilt жените Аманда Еден чекор влечење на висок пораст Jeanан седи на природна половината со скриен еластичен комфор, функционални џебови и исмејувачки мува. Оваа панталона со висок пораст оди одлично со сите врвови од модерни до маички кошули и сите обувки од вашите омилени станови до стилски потпетици и чизми, совршени за работа, час или среќен час. Висок пораст; Повлечете ја; 11 -инчен преден пораст; Класичен 5 стил на џеб; Стил на долга должина. 13,25 инчи отворање на ногата. Тенок директно вклопување. 29 инчен инсем. Краток инсејм. 66% памук, 28% полиестер, 4% вискоза, 2% спандекс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата