• Свеж
Кембриџ Silversmiths Mala Mala 20-парчиња

Кембриџ Silversmiths Mala Mala 20-парчиња

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : -Dishwasher Safe. -Сет вклучува 4 вилушки за вечера, 4 вилушки за салата, 4 ножеви за вечера, 4 лажици за вечера и 4 лажички. -На никогаш не треба полирање. Материјал : -Незлачки челик. Рачка материјал : - -не'рѓосувачки челик. Број на вклучени предмети : -20. Ракувајте со детали за материјалот : -18/8 Не'рѓосувачки челик. Димензии : Севкупна тежина на производот : -4,5 фунти. CBSM1264 се карактеризира со машина за миење садови. Сетот вклучува 4 вилушки за вечера, 4 вилушки за салата, 4 ножеви за вечера, 4 лажици за вечера и 4 лажички. Никогаш не треба полирање. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Рачка материјал : не'рѓосувачки челик. Број на вклучени артикли : 20. Рачка Детали за материјалот : 18/8 не'рѓосувачки челик. Димензии Севкупна тежина на производот : 4,5 фунти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата