• Свеж
Jeanан Плут „Лето забава Г“ платно уметност

Jeanан Плут „Лето забава Г“ платно уметност

DEN 607.84
Стока
Достапно е за нарачката

Истакнати бои : бела, зелена, портокалова, розова, вино, светло сина, црвена, жолта боја со масла, акрилни и акварели. Jeanан Плут „Лето забава Г“ платно уметност. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од.Уметник : Jean Plout Subject : Model Style : Modern & Modern and Moderniver Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има шема создадена со илустрации на попсикули. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата