• Свеж
Simplmasygeni Менс Шорцеви Дозвола Лето Атлетски Товар Мажи Повик Лето Еластична Половината 3D Печатени Шарени Шорцеви Плажа Шорцеви

Simplmasygeni Менс Шорцеви Дозвола Лето Атлетски Товар Мажи Повик Лето Еластична Половината 3D Печатени Шарени Шорцеви Плажа

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Менс Лето Секојдневен Фитнес Бодибилдинг Еднобоен Џеб Спортски Шорцеви Панталони ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете порака до us.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Згодни3.Удобен материјал, погоден за различни прилики, обложен со кадифе, сеопфатен топол производ информации : Сезона : Пролет,Aut,Лето, Зимски Пол : Менокација : Секојдневен,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Убав : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија ШТО добивате : 1 Еез МАШКИ ПАНТАЛОНИ МАТЕРИЈАЛ : ткаенината ви помага да бидете суви и удобни; Лесен шорцеви за дишење со џебови.Шорцевите со супер еластична вградена компресија ги поддржуваат мускулите на бутовите за да ги подобрат перформансите и да обезбедат поголема флексибилност. СТИЛ : машки тенок фитнес шорцеви/фитнес шорцеви/жан шорцеви/атлетски шорцеви/карго шорцеви/шорцеви за пливање/моторџиски шорцеви, еластичен струк со прилагодлива врвка за влечење, цврсти бои,шорцеви за трчање за вежбање, плус големина,брзо сушење.Ткаенина што ја отстранува влагата; Шорцеви За Изведба На Јамки со ултра широк појас за Мажи.Стилски и функционален. Можете да изберете од широк избор на бои за да одговараат на вашиот личен стил!. ПОВОД : Совршен За сите активности на отворено, Како што се крстарење, трчање, возење велосипед, качување, пешачење, патување, авантури на отворено, кампување и пешачење. Исто така одлично за секојдневно носење и вежбање. Шорцевите се погодни за вежбање, трчање, теретана, кошарка, возење велосипед, тренинг, плажа или домашни удобни шорцеви може да се носат за вежбање или одмор во текот на целиот ден. ГОЛЕМИНА : грешката на рачното мерење е 2-3%. Ве молиме изберете соодветна големина според вашата реална ситуација. СОВЕТИ : машинско перење Или миење раце во ладна вода. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата