• Свеж
Детски Чевли Бебе Деца Момчиња Девојчиња Цртан Филм Пливање Вода Боси Аква Чорапи Нелизгачки Чевли

Детски Чевли Бебе Деца Момчиња Девојчиња Цртан Филм Пливање Вода Боси Аква Чорапи Нелизгачки Чевли

DEN 207.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Должина на влошка=Должина на Стапалото+0,8 см. Горен материјал за чевли : Памучна Мешавина. Содржина на пакетот : 1 пар бебешки чевли. Тип На Затворање : Лизгање. Единствен материјал : Гума. Таа е направена од удобни материјали, меко чувство на рака, на вашето бебе. Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. и Шармантен дизајн на располагање, Направете го вашето бебе повеќе . Пол : Девојки и момчиња. Стил : Секојдневен, Моден, табела За Партизирање : . Големина : Ххс Препорачана Возраст : 3-12 Месеци Должина На Влошка : 11,5 СМ/4,5" ЕУ : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3,5 САД : 4,5 М Погоден За : Мала Големина : ХС Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Должина На Влошка : 12,5 СМ/4,9" ЕУ : 21 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 САД : 5,5 М Погоден За : Мали Деца : Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Должина На Влошка : 13,5 М см/5.3" Еу : 22.5 Велика британија : 5.5 сад : 6.5 М ПОГОДЕН ЗА : МАЛА ГОЛЕМИНА : М ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 2-3 ГОДИНИ Должина На Влошка : 14.5 см/5.7" Еу : 24 Велика Британија : 7 Сад : 8 м погоден за : МАЛА ГОЛЕМИНА : Л ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 3-4 ГОДИНИ ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 16СМ/6.3" Еу : 26.5 Велика Британија : 8.5 Сад : 9.5 м погоден за : малку ДЕЦА ГОЛЕМИНА : Xl Препорачана Возраст : 4-5 Години должина На влошка : 17,5 СМ/6,9" ЕУ : 28,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10,5 Сад : 11,5 М Погоден За : Мали ДЕЦА Големина : Xxl Препорачана Возраст : 5-6 години должина на влошка : 19,5 СМ/7,7" ЕУ : 32 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12,5 Сад : 13,5 М Погоден За : Мали Деца Ве Молиме Дозволете Грешка Од 1-3мм Поради рачно МЕРЕЊЕ. Горен Материјал За Чевли : Памучна Мешавина. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Должина на влошка=Должина на Стапалото+0,8 см. Поради Светлината или Поставувањето На Екранот,Ве молиме Разберете Дека Може да Има Разлика во Бојата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата