• Свеж
Црвен дијамант Стерлинг сребрен прстен

Црвен дијамант Стерлинг сребрен прстен

DEN 1296.00
Стока
Достапно е за нарачката

Ова е прекрасен, едноставен прстен направен од сребро. Од колекцијата на стабилни изрази, овој прстен е комплетен со луксузен сатенски финиш. Овој прекрасен прстен има зачудувачки акцент на црвен дијамант. Овој стабилен прстен е одличен начин да го завршите вашиот личен стил. Достапно во целосна големина 7. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на украсен накит. : Поставување на 1 jewelry : Bezelyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци. Полирана и сатенска завршница. Црвено. Направено во сребро. Бренд за стабилни изрази. Достапно во повеќе големини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата