• Свеж
Дами Коби Лос Анџелес Коза Спорт ДТ Маица Маица

Дами Коби Лос Анџелес Коза Спорт ДТ Маица Маица

DEN 316.80
Стока
Достапно е за нарачката

Дами Коби Лос Анџелес 24 Коза Фан Носат Маица Маица, Спортски Новина Маици, висок квалитет на кошула Само Од Плажа Отворен Висок Квалитет Претходно Намалена 100% Памук Маичка. Совршен Подарок Со Предниот Едностран Дизајн. Печатени ВО САД!. 1/2 " Ребро Среден Врат Со Странични Рабови и Во Близина На Ракавите на Капачето. Зашиени рабови со двојна игла со Залепен врат и раменици. Ве молиме имајте предвид дека ова не е кошула со големина на мајчинство. Гаранција на производителот : Отворените маици На Плажа се продаваат исклучиво Со Најдобри Нишки и доаѓаат со 30-дневна гаранција. Ако не сте целосно задоволни, вратете ја маичката за целосно враќање на средствата. Оваа гаранција се однесува само на набавки од Најдобри Теми. Отворената Плажа е заштитен знак На Вахис, Ад.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата