• Свеж
Момчиња Долг Ракав 2-Парче Пижама Во Собата, Големини 4-12

Момчиња Долг Ракав 2-Парче Пижама Во Собата, Големини 4-12

DEN 271.68
Стока
Достапно е за нарачката

Контрола на мисијата, имаме лифт-оф! Ставете го вашиот мал астронаут во кревет со овој официјално лиценциран пј сет ОД НАСА. Прославете ја нивната љубопитност и страст за науката и со овие удобни пижами кои го прикажуваат официјалното лого НА НАСА и деталите со вселенска тематика. Со класично спортски стил, оваа маичка има јака на вратот на екипажот, кратки ракави и исправен раб. Предниот дел на оваа кошула доаѓа во комплет со вселенска графика НА НАСА на градите. Со еластичен струк, прилагодлива врвка за влечење и манжетни со ленти за силуета на џогер, овие панталони привлекуваат внимание со отпечаток со тематски простор. Овој сет е официјално лиценциран ОД НАСА за да можат лесно да се одморат знаејќи дека ја добивте вистинската статија! Направен со мек полиестер, овој стил постојано се фрла и се свртува на минимум за да можат да спијат цела ноќ, а целата ткаенина е огноотпорна за да ги исполни безбедносните стандарди. Грижата е пријателска за мајката и може да се пере во машина!   Долги ракави со врзани манжетни; јака На Вратот На Екипажот за класично вклопување; Права линија на полите; Живописни графички детали во текот; Машинско перење, сушење на суво ниско ниво; . Увезени. 100% Полиестер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата