• Свеж
Аоксе Симпатична Блузи За Жени Лето Мода V-Вратот Еднобојна Краток Ракав Возбуда Ракави Ревер Врвови Вино

Аоксе Симпатична Блузи За Жени Лето Мода V-Вратот Еднобојна Краток Ракав Возбуда Ракави Ревер Врвови Вино

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Врат Со Цврста Боја Со Кратки Ракави Врвови На Реверкарактеристики : 1. Изработено од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не се држи, удобно е за носење цел ден.2. се вклопуваат Од S ДО XXL. Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу и изберете ја вашата големина. 3. Кружен врат, долг ракав, долга должина, покријте ги колковите, повлечете го затворањето, блокот во боја. Лабаво вклопување. 4. секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Одлично е за комбинирање со слаби фармерки и панталони.5. Рачно миење ладно, правете белило, закачете суво, Сезона : Aut Винергендер : Жени, Девојка : Мода, Дневен Материјал : полиестерстил : Мода, Лежерна Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Должина : 67см/26.38" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Должина : 68см/26.77" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 69см/27.17" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Должина : 70см/27.56" Големина : ХХЛ Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 71cm/27.95" aoksee Симпатична Блузи За Жени Лето Мода V-Вратот Еднобојни Краток Ракав Возбуда Ракави Ревер Врвови Вино. Летни Маици За Жени. Туника Блузи Секојдневен Блуза. Женски Летни Врвови. Кратки Ракави Женски Маици. Летна Блуза За Жени. Увезени (Земја На Потекло : Кина). Вашите совршени секојдневни летни Маици. Одлично за слоевитост или носење самостојно. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата