• Свеж
Машка изведба 2in- шорцеви

Машка изведба 2in- шорцеви

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Dri-Power 360 Technology Filets пот од телото ве одржува ладни и суви странични влезни џебови за мали најважни мрежни мрежни мрежи за подобрена измислица за истегнување на воздухот за слобода на движење и флексибилност перфорирани панели на долната нога за додаден ентериер за внатрешни работи на воздухот за прилагодлива половината за прилагодување на половината и безбедна Поставете го 9â inseam на сите големини 89% полиестер/14% спандекс достапен во разновидни бои и машина за проширување на машината што се пее за миење на DRI-моќ 360 технологија за фитили потта од телото ве одржува ладно и суво. Затроден џеб на градите за безбедно складирање. Kangеб на кенгур. Дизајнот со аспиратор обезбедува дополнителна покриеност. Дизајнот на опашката помага да се спречи возењето за време на тренингот. Означете бесплатна етикета на вратот за помалку иритација. Обука за обука ја следи формата на вашето тело за да ви помогне да се чувствувате фокусирани и да овозможите вкупен опсег на движење. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Достапно во разновидни бои и проширени големини. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата