• Свеж
Скапоцени опашки ултра плишани мини тафтирани кадифени тркалезни кучиња кучиња мачка домашно милениче кревет - мал

Скапоцени опашки ултра плишани мини тафтирани кадифени тркалезни кучиња кучиња мачка домашно милениче кревет - мал

DEN 1055.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ултра кадифен највисок квалитет на кадифена измислица. Високи странични wallsидови за поддршка и чувство на безбедност. Tucted дизајн за дополнителна издржливост и исклучителна удобност. 100% полиестерско покритие. Еко пријателско полнење - "Од шише до кревет " Нашите кревети за полнење со високи мансарда се направени од рециклирани пластични шишиња. Идеално за помали кучиња и мачки. Димензии на производот : Екстериер - 18 "w x 18 " d x 10 "h. Внатрешен - 13 " w x 13 "d x 8 " h. • Погодно за мали мачки и кучиња • Високи странични wallsидови за поддршка и чувство на безбедност • Тафтан дизајн за дополнителна издржливост и исклучителна удобност • Надворешни мерки 18 "W x 18" D x 10 "H • Внатрешни мерки 13" W x 13 " D x 8 "H • Идеално за помали кучиња и мачки • Ватиран кадифено wallsидови • Соодветно само за употреба во затворен простор • Ултра кадифен мини зафатен тркалезен миленик за миленичиња Cuddler е дизајниран да обезбеди максимална удобност и поддршка • 100% полиестерско покритие • 100% пополнување на влакна • Пополнување на влакна • Пополнување на влакна • Пополнување на влакна • Пополнување на влакна • Машинско миење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата