• Свеж
Мелиса Ванг 'од прозорецот II' платно уметност

Мелиса Ванг 'од прозорецот II' платно уметност

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Уметник : Мелиса Вангсубјект : Флоралстајл : Модерен и современ проитивен Тип : Галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сликарско прикажување на цвеќиња во вазна пред прозорецот. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има своја во тимот за дизајн на куќи Визија Студио. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Мелиса Ванг 'од прозорецот II' платно уметност. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.000 слики годишно. Истакнати бои : тен, бела, зелена, сива, кафеава, жолта светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата