• Свеж
Државниот тим на Охајо 1,25 копчиња

Државниот тим на Охајо 1,25 копчиња

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Прославете го вашиот тим случајно со ова копче со 4 пакувања поставени од Винкрафт. Секое копче има различен дизајн. Носете го вашиот тимски дух со гордост со овие привлечни копчиња. Одликувајќи се приближно 1 ¼ ”во дијаметар со затворање на безбедносно игла. Игларете ги на вашата торба за теретана, маица и многу повеќе или споделете ги со колегите на вашата следна забава со спортска тема. Оди тим! Државниот тим на НЦАА Охајо 2 4 пакет 1.25 "копчиња. Официјално лиценцирани со лига и тим. Секое копче мери приближно 1,5in дијаметар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата