• Свеж
Вејверли инспирации памук 44 цветно розово-сива ткаенина за шиење во боја од дворот

Вејверли инспирации памук 44 цветно розово-сива ткаенина за шиење во боја од дворот

DEN 87.52
Стока
Достапно е за нарачката

Вејверли инспирации ткаенината слави тренд инспирирана од моделот, дизајн и боја, исклучиво на. Со посебна палета на бои, ткаенината на Waverly Inspirations им овозможува на потрошувачите да се мешаат и да се совпаѓаат за да ја одразуваат нивната личност за занаетчиски дизајниран занаетчиски преглед на прифатлива цена. Од ленти и точки, до геометрија и флорали, секоја координирана ткаенина група во боја ќе ја инспирира вашата креативност. Одлично за домашен декор, ватирање и занаети од секаков вид. Цветна розова-сива ткаенина за шиење во боја. 100% памук. 44 ”широк. Тежина : 140 GSM. Машинско миење ладно со слични бои; Не бели; сува суво ниско; отстранете веднаш. Нарачките за множители на еден двор се продаваат во едно континуирано парче ткаенина (повеќето 8 континуирани дворови).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата