• Свеж
Плус Големина Панталони За Жени Модни Обични Врвки За Влечење Цврста Боја Памук И Коноп Лабави Тенки Панталони ГОЛЕМИНА 2XL

Плус Големина Панталони За Жени Модни Обични Врвки За Влечење Цврста Боја Памук И Коноп Лабави Тенки Панталони ГОЛЕМИНА 2XL

DEN 140.64
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Колк : 90-105см/35.43"-41.34" Должина : 90см/35.43" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Хип : 94-110см/37.01"-43.31" Должина : 91см/35.83" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Хип : 98-115СМ/38,58"-45,28" должина : 92см/36,22" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 ХИП : 102-120СМ/40,16" должина : 93см/36,61" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 хип : 106-125СМ/41,73"-47.24" ДОЛЖИНА : 94 CM/37.01" големина : xxxxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 хип : 110-130cm/43.31"-51.18" должина : 95cm/37.40" големина : xxxxxl сад : 18 велика Британија : 22 еу : 48 хип : 114-135cm/44.88"-53.15" должина : 96СМ/37.80" големина : Xxxxxl сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 хип : 118-140см/46.46"-55.12" ДОЛЖИНА : 97СМ/38.19" женска мода обична врвка за влечење памук со цврста боја и лабави тенки панталони од коноп ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Вашата Теретана 2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, 4.Достојни јога панталони, се движат нагоре 5.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! 6.Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Fall Пол : Жени Повод : Секојдневен, Материјал За Теретана : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневно, Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Панталони Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Должина НА Колковите XXL 12 16 42 102-120см/40.16" 93см/36.61" Големина : ХХЛ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Хип : 102-120см/40.16" Должина : 93см/36.61" Женска Мода. Плус Големина Панталони.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата