• Свеж
Барминерали розова боја на очите - културен бисер

Барминерали розова боја на очите - културен бисер

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Долготрајните бои можат да се мешаат и да се совпаѓаат за сопствени комбинации. Целосно природната конзистентност ги прави лесни за нанесување и беспрекорно мешање. Конзерванс-слободен за спречување на иритација на очите. Целосно природната конзистентност ги прави лесни за нанесување и беспрекорно мешање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата