• Свеж
Фуџифилм Футрола За Камера За Инста Мини 9, Смоки Вајт

Фуџифилм Футрола За Камера За Инста Мини 9, Смоки Вајт

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Овој Случај Fujifilm Instax Mini 9 е совршен начин за складирање, носење и заштита на Вашата Fujifilm Instax Mini 9 Камера. Овој случај Fujifilm Instax Mini 9 е во дизајнот на Куќиштето Smokey White groovy. Оваа фуџифилм Инстакс мини 9 футрола за камера ја држи вашата Фуџифилм Инстакс Мини 9 камера вертикално со фитинг на објективот во нарачан жлеб. Изработен од квалитетна поли-синтетичка кожа, овој случај има детали по детали. Од Армирано Ременче За Рамо и Шиење Со Тон На Тон до атрактивно Лого И Стилски Дизајн на Шеврон што ги нагласува страните, оваа футрола За фотоапарати Фуџифилм мини 9 е совршено прилагодена за инстант камерата ФУЏИФИЛМ ИНСТАКС мини 9. Фуџифилм Футрола За Камера За Инстакс Мини 9, Чадена Бела Боја : чадена бела со стилски дизајн на шеврон. Отстранлив ремен за рамо. Изработена од поли-синтетичка кожа која е издржлива и лесна за одржување чиста.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата