• Свеж
Трговска марка ликовна уметност вино земја ii платно уметност по боја пекара црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност вино земја ii платно уметност по боја пекара црна мат, црна рамка

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Вино земја II“ платно уметност по пекара во боја црна мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата