• Свеж
Нобл куќа вештачка благородна ела пред осветлена елка со шарки, 4. ft

Нобл куќа вештачка благородна ела пред осветлена елка со шарки, 4. ft

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Овој Божиќ може да се олесни со дрво што ја доловува сезоната на празници и не остава хаос. Со нашата пред-осветлена вештачка новогодишна елка, ќе можете да ги создадете сеќавањата за цел живот, без да се грижите за чистење на игли за пролевање или одржување на вашето дрво живо секоја година. Овој додаток совршено моделира класичен благороден ела, давајќи им на вашите украси бујно зелен изглед додека има вградени LED светла што ја осветлуваат секоја празнична вечер со пријатна, топол сјај. Нобл куќа вештачка благородна ела пред осветлена елка со шарки, 4,5 стапки. : Вклучува : една (1) вештачка новогодишна елка. Материјал за игла : ПВЦ. Видови дрвја : благородна ела. Изградба : шарка. Боја на игла : Зелена. Лесна боја : Јасна LED. Број на светла : 200. Број на совети за гранки : 400. Вклучен штанд. Отпорен на пламен. Рачно изработени детали. Потребно е одредено собрание. Димензии : 32,00 инчи длабоко x 32,00 инчи широк x 54,00 инчи високи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата