• Свеж
Чесапик Камчиња Сива Бања Килим Во Собата

Чесапик Камчиња Сива Бања Килим Во Собата

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Кадифен Килим За Капење Со Камчиња за да додадете чувство на релаксација во вашата бања. Внесува свежина на беж нијанси во вашата бања. Светлите, темните и белите бои на овој сив комплет за килими за бања сигурно ќе бидат добредојден додаток на вашиот декор за бања. Боите се совршени од облиците на камчиња на дизајнот против сивата боја. Нашата колекција на камчиња забавни и привлечни дизајни и убаво контрастни комбинации на бои. Овој конкретен сет е дизајниран да внесе неутрален и малку топол тон во вашата шема на бои во бањата. Имаме 5 прекрасни комбинации на бои кои одговараат на вашиот декор во бањата. Кога барате сиви килими за капење кои ќе донесат смирувачка топлина и ладна удобност во вашата бања, ова се одличен избор. Комплетот од 2 парчиња вклучува килим од 21"х 34" и 24"х 40". Овие килими за капење се вртат од 100% памук. Машина-тафтувана со лесно испрскана анти-лизгачка назад.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата