• Свеж
Sassy Jungle Block Set 6+M - CT10. КТ

Sassy Jungle Block Set 6+M - CT10. КТ

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Sassy® Jungle Block Block Set 6+m. Поставен почетник да инспирира логика, креативност и чувство за достигнување. Содржи 6 блока, 4 ленти, 10 парчиња во сите. Бидејќи бебето се склопува еден блок на друг, тој учи важни концепти. Sassy® Jungle Block Block Set 6+m. 6 блокови, 4 ленти, 10 парчиња во сите! . Глупони сензорни блокови? . Останете ленти? Направете редење лесно . инспирирајте размислување! . Производот може да варира од фотографии.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата