• Свеж
ILUV IEP Neon Sound - слушалки со микрофон - жичен - изолационо бучава - црна, сина боја

ILUV IEP Neon Sound - слушалки со микрофон - жичен - изолационо бучава - црна, сина боја

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

ILUV IEP336 Неонски звук - слушалки со карактеристики и придобивки од клучеви за микрофон : звучници со високи перформанси. Издржлив дизајн. Контрола на волумен во линија. Кабел отпорен на затегнување. Удобно во уво се вклопуваат со мали, средни и големи совети за уво. Што е вклучено : ILUV IEP336 Неонски звук. 3 пара совети за уво (мали, средни, големи).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата