• Свеж
Sumpell Industries Salem Apothecary гроздобер знак Графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ангела Никеас

Sumpell Industries Salem Apothecary гроздобер знак Графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 7196.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. Уметнички дела се однесуваат на : Ноќта на вештерките, гроздобер, апотекар, салем, напивки, знак. Дизајн од Ангела Никес.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата