• Свеж
Максвел со долг ракав опуштено вклопено ватирано пакување пакет

Максвел со долг ракав опуштено вклопено ватирано пакување пакет

DEN 639.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој долг палто на Jејсон Максвел Дијамант со плетенка е сè што ви треба за да ве однесе во текот на сезоната. Овој разноврсен капут има преголемо вклопување со странични џебови, затворање на копчето Snap и е направен од 100% полиестер, како и машина што се пее. Носете го случајно или облечете прекрасна облека. Beе бидете супер стилски цела сезона. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : опуштена. Тежина : лесна. Должина : 44" Долга. Јака : исмејувачки врат. Затворање : Затворање на прилепување. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ватирана шема; плете трим/. Womenенска плус големина ватирана дастерска јакна од Jејсон Максвел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата