• Свеж
Динго Женски Мохавк Ди Висок Мокасин Чизма

Динго Женски Мохавк Ди Висок Мокасин Чизма

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот изглед облечен Во Чизмата За Мокасин Висока 159 Динго Мохавк. Оваа висока чизма во стилот на мокасин е изработена со врвни материјали со деликатни исечоци, метални украси и прилагодлив кожен ремен за тока.Карактеристики и Придобивки Исечете детали за метални набори детали прилагодливи баклемок шевови за прсти Лесни И флексибилни Жени Динго #Мохавк ДИ 159 Подигање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата