• Свеж
Compact Compt Tub Cound, Grey, сива

Compact Compt Tub Cound, Grey, сива

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Пуџ Флит го олеснува времето за бања дома или во движење. Неговиот компактен дизајн му овозможува да се вклопи во куфер, што го прави совршен придружник за патувања. Поставувањето на времето за бања никогаш не било полесно, Puj Flyte може да се постави со едноставно поставување во мијалникот. Тоа е тоа! За време на бањата, кадата го лулка бебето, одржувајќи ги заштитени и удобни. Компактната када се вклопува во широк спектар на мијалници за пиедестал и countertop, дозволувајќи им на родителите да се капат бебе од удобна, стоечка положба. Нема повеќе свиткување, клекнување или враќање на грбот. Материјалот е отпорен на мувла и мувла. Кадата може да виси за брзо сушење и лесно складирање. Тоа е исто така супер лесно да се исчисти. Едноставно користете традиционален сапун и вода за нежно исплакнете ја површината. Тоа ќе му помогне да остане дополнително чиста чиста. Материјалот е ослободен од БПА и ПВЦ. Compact Compt Tub Puj, сива.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата