• Свеж
Aiаи nsонсон 'во тишина на есенската платно уметност

Aiаи nsонсон 'во тишина на есенската платно уметност

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.Уметник : aiаи nsонсонсубјект : животни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сликарско прикажување на птица на гранка со апстрактна позадина. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Кога таа не е во природа, фаќајќи диви животни на камера, Јаи го поминува своето време во своето студио трансформирајќи ги многу нејзини оригинални фотографии во уникатна уметност со тоа што ги спари со рачно насликани текстури за да создаде луксузни слики исполнети со топлина, светлина и боја. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Aiаи nsонсон 'во тишината на есенската платна уметност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата