• Свеж
Облека за удобност женски пантацо панталони

Облека за удобност женски пантацо панталони

DEN 367.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овие стилски, но лесни палацо од 24/7 удобна облека се стилизирани со екстра широка, разоткриена половината за додадена талент и удобност. Широките, лабаво прилагодени нозе на пантолоните ги завршуваат овие панталони со рајонски врзани со модерно вклопување, што ги прави совршени за секојдневно носење, вежбање, па дури и да се шетаат низ куќата во бавен ден. CF517. Палацо панталони. Цврста боја. Широк нога. секоја пригода. Овие стилски, но лесни палацо од 24/7 удобна облека се стилизирани со екстра широка, разоткриена половината за додадена талент и удобност. Широките, лабаво прилагодени нозе на пантолоните ги завршуваат овие панталони со рајонски врзани со модерно вклопување, што ги прави совршени за секојдневно носење, вежбање, па дури и да се шетаат низ куќата во бавен ден.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата