• Свеж
Моторниот тренд на кожени седишта со кожни автомобили за предни седишта, беж - Универзално вклопување за автомобил камион ван SUV

Моторниот тренд на кожени седишта со кожни автомобили за предни седишта, беж - Универзално вклопување за автомобил камион ван

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Овие премија за синтетичко-кожното седиште од моторниот тренд имаат изглед и чувство на кожа седење по дел од трошоците, но не и дел од удобноста или привлечноста! Покриените капаци на седиштата обезбедуваат удобност за возачот и патникот. Со тројни зашиени шевови, анти-испарливи боење и материјали што се докажани за абење, тоа ќе го задржи вашиот автомобил да изгледа свеж долго време. Двоен зашиени шевови за дополнителна издржливост. Покриените капаци на седиштата обезбедуваат дополнителна удобност. Компатибилен со потпирачи за рака. Не оригинална кожа - ова е Syn PU кожа : се чувствува помазна и убаво, но не толку издржлива како вистинската оригинална кожа. Предни капаци на седиштата од предниот пар - Возач и патник.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата