• Свеж
Началници на Канзас Сити Зиперс прстен за врзивост, капацитет на листови, 1,625 Метални прстени

Началници на Канзас Сити Зиперс прстен за врзивост, капацитет на листови, 1,625 Метални прстени

DEN 207.52
Стока
Достапно е за нарачката

Покажете го вашиот тимски дух и останете организирани со овој началници на НФЛ Канзас Сити, кој го зеде 3 прстенести врзива. Со метални прстени од 1,625 инчи, овој врзивно средство има капацитет од 250 листови. Внатре во џебовите помагаат да се содржат лабави предмети и затворањето на поштенски патент одржува сè безбедно. Овој Binder 3 Ring Binder е совршена алатка за организација за училиште, работа, домашна канцеларија и проекти. Началници на НФЛ Канзас Сити Зипер 3 прстен Биндер 11,25 инчи широк до 12,6 инчи високи за длабоки 2 инчи. Црното платно покритие со црна полиестерска обвивка. Затворање на патент. Еден надворешен џеб и два внатре џебови. Три сребрени метални прстени од 1,625 инчи. 250 лим капацитет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата