• Свеж
Дизни Малата сирена летна забава флип -флоп и сет на плажа на плажа

Дизни Малата сирена летна забава флип -флоп и сет на плажа на плажа

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Девојче девојче слајд, ПВЦ и ПУ Горна, меко Ева дно, микро-инјектирана уметност на Ариел и нејзините пријатели на горниот, еластична задна лента за безбедно слајд на девојче за фит што се вклопува. ПВЦ и ПУ Горна. Меко дното на Ева. Микро-инјектирана уметност на Ариел и нејзините пријатели на горниот дел. Еластична лента за грб за безбедно вклопување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата