• Свеж
Елементи женски плус кожен ракав за кожен ракав

Елементи женски плус кожен ракав за кожен ракав

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Зафаќајќи се на ново ниво, џемпери за кожен ракав на Елоки Елементи нуди удобно чувство и стил на вртење на главата. Драматичните ракави за напиеност ја додаваат вистинската количина на трендовски. Спарете го со нашето здолниште со кожено здолниште (продадено одделно) за подготвена облека за датум-ноќ. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер; Ракави : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Лесно вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратка мафта, кожни ракави од кожни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 24,5 ”долги по големина 18; опседнат полите. Кожни ракави за кожни ракави за плус големина жени од елементи на елокии. Елоквии елементи - секој ден мода по чувство на добри цени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата