• Свеж
Летен монитор за дигитална боја на летно ново новороденче, 1. КТ

Летен монитор за дигитална боја на летно ново новороденче, 1. КТ

DEN 4784.00
Стока
Достапно е за нарачката

Чувајте ги јазичињата на вашето бебе додека тој или таа спие и игра со летното новороденче Монитор за видео во боја на дигитална боја. Се одликува со остар и детален екран во боја од 1,8 ". Ова лето дигитално видео за новороденчиња, бебе монитор има напредна технологија за да обезбеди приватна и безбедна врска. Сигналот без мешање без мешање работи дома со опсег до 600 '' . Оваа основна единица има можност да додадете три дополнителни фотоапарати за да можете да ги пратите повеќе простории одеднаш. Услови. Ова лето Видео монитор за дигитални бои за новороденчиња има звучно активирани светла кои ја менуваат бојата во зависност од нивото на звук што доаѓа од бебето. Работи на моќност на батеријата, што е идеално за итни случаи, бидејќи продолжува да работи дури и за време на затемнување. Лето новороденче Лесен вид Дигитална боја Монитор за видео во боја 1-број : Дигитална приватност за да се спречи несаканото крцкање. Батерии за полнење за погодност и безбедност. Режимот за ноќно гледање ви овозможува да ги видите во темнината. Дигитално видео монитор за бебиња има дисплеј во боја од 1,8 '.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата