• Свеж
Бесплатно склопување на ракав за женски ракав за ракави

Бесплатно склопување на ракав за женски ракав за ракави

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Мека и женствена, со допир на Бохо, овој замен на вратот од слободното склопување го задржува вашиот стил со слободен дух. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Смешен екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Womenенски врвен ракав за ракав од бесплатно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата