• Свеж
Тајни богатства женски и жени плус традиционална кратка ракава предна облека од предна сила

Тајни богатства женски и жени плус традиционална кратка ракава предна облека од предна сила

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Воведување на предната облека на Дастер од тајни богатства. Овој мек плетено дастер е одличен за да се спушти низ куќата. Се одликува со џебови на лепени и целосно затворање на предниот дел. Совршено е за утра, вечери или излегување надвор. Плитна ткаенина за миење машина. Тајните богатства женски и женски плус традиционална кратка ракав предниот дел од облеката.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата