• Свеж
Рачен Цедалка За Лимон Акрилен Клип Птиците Обликуваат Соковник Од Нерѓосувачки Челик Кујна Ј9А3

Рачен Цедалка За Лимон Акрилен Клип Птиците Обликуваат Соковник Од Нерѓосувачки Челик Кујна Ј9А3

DEN 160.00
Стока
Достапно е за нарачката

Име : Сок Од Лимон Материјал : нерѓосувачки челик големина : Птица : Должина 11,3 см* Висина 5,3 см риба : 12,5*4,5*3 см круг : должина 12,2 см* ширина 6,5 цмпакетот вклучува : 1 * Соковник Опишете : Користете соковник од нерѓосувачки челик за да чувате сок во фрижидер за подоцнежна употреба. Машина за перење, лесна за употреба и чистење.Лимоните се цедат директно од овошјето и можете да ги менувате рецептите за да им дадете на вашите вкусни јадења најсвеж сок на најневеројатни начини.Забелешка : ве Молиме разберете дека отстапувањето на бојата може да варира поради различните поставки на мониторот.Поради рачно мерење, ќе има некои грешки, кои се нормални.Ако наидете на проблеми, ве молиме известете не што е можно поскоро, ние ќе ви ја дадеме најдобрата услуга и ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Благодарам. ① Материјална дијалта квалита : гли спремиагруми портатили соно реализати во accајо иносидабилна ди квалита, робустивни дуреволи. Материјал ди квалита че гарантисце уна лунга дурата. Фасиле да пулире - - - Допо л ' уусо, си пулише кон ун асциугамано. Risciacquare e asciugare допо ogni utilizzo по uno uso pio lungo. Пу есере лавато во лавастовигли. € Funzionamento semplice : necessario tagliare il limone во piccoli pezzi e metterli nello spremiagrumi, molto adatto по лимоне, arancia, agrumi. Пикол димензиони : спремиагруми мануале ди пикол димензиони, фасил да усаре, фасил да пулире, конзерваре е траспортаре. Квандо сеи нел парко во виаџо, пуои портаре конвесто спремиагруми мануале. € Servizio eccellente - - - По qualsiasi domanda su questo spremiagrumi во acciaio inox, si prega di lasciare un messaggio al venditore direttamente, e risolveremo il проблем по вои ил прима можни ентро 24 руда.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата