• Свеж
Марвел Одмаздници Наведнуваат И Флеш Акција Фигура, Флексибилни Мечка Слика

Марвел Одмаздници Наведнуваат И Флеш Акција Фигура, Флексибилни Мечка Слика

DEN 79.52
Стока
Достапно е за нарачката

Брус Банер е подготвен да пресече во акција како херој на гама-погон, Халк!. Пресврт! Сврти! Свиткајте ја својата моќ! Децата можат да се наведнуваат, флексираат, позираат и да си играат со своите омилени Супер Херои На Марвел со овие супер агилни Одмаздници Свиткани и Флексибилни Фигури! Соберете ликови инспирирани од Универзумот На Марвел со пресврт (секој продаден одделно). Овие стилизирани акциони фигури на супер Херој имаат свиткани раце и нозе кои можат да се свиткаат и држат на место за сликата-совршена поза! Има многу херојска смела и драматична акција кога децата ги обликуваат своите свиоци и Флексибилни фигури во многу разиграни пози. Вклучениот додаток им помага на децата да ја подобрат позата и да ги играат омилените сцени на Марвел. Создадете лути битки со херојот адаптирање и свиткување на некои фенси потези! На крајот на краиштата, добар херој (или негативец) е секогаш флексибилен. Авторски права 2019 МАРВЕЛ. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. Вклучува : слика и додаток. Слика скала : 6-Инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Може Да се генерираат Мали делови. ● 2019 хасбро. Сите права се задржани. Сите трговски марки и регистрирани трговски марки се сопственост на нивните соодветни сопственици. Хасбро и сите поврзани трговски марки и логоа се трговски марки на Хасбро, Ад. ● 2019 МАРВЕЛ. СВИТКАЈ се! : Епска забава со пресврти! Оваа 6-инчна фигура на Свиткување и Свиткување има свиткани раце и нозе што можат да се свиткаат и да се свиткаат во тони имагинативни пози!. ФЛЕКС! : Забавувајте се покажувајќи и извртувајќи ја оваа фигура во имагинативни нови акциони пози. Фигурите на свиткување и Свиткување дефинитивно го кршат калапот кога станува збор за прилагодливи акциони пози. ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ПОЗА : Држете ја таа моќна поза! Секоја фигура што може да се свитка, исто така, вклучува додаток За Експлозија за подобрување на фигурата во таа совршена поза. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН НА МАРВЕЛ : Замислете Халк да се приклучи на борбата со оваа фигура, со класичен дизајн инспириран од Универзумот На Марвел. СОБЕРЕТЕ ДРУГИ ФИГУРИ на СВИТКУВАЊЕ и ФЛЕКСИЈА : Соберете други Одмаздници свиткајте и Флексибилни фигури за флекс-вкусна забава! Дополнителни бројки се продаваат одделно. Предмет на достапност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата