• Свеж
Marvel Avengers Red Plastic Oz Cups, Count

Marvel Avengers Red Plastic Oz Cups, Count

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Подгответе се да фрлите забава што пука со супер сили со овие пластични чаши Avengers. Овие чаши од стадион од 16 унца се карактеризираат со колекција на суперхерои на Марвел од најновите филмови „Одмаздници : Ендгејм“, вклучувајќи Iron Man, Black Panther, Captain Marvel и многу повеќе! Користете ги овие чаши на роденденот со теми од Avengers за децата да пијат надвор, а потоа кога забавата ќе заврши, тие можат да ги однесат дома како забавно учење. Можете исто така да ги пополните со бонбони и забави и да ги спакувате во торба за целофан за да им ги предадете на гостите како подарок за благодарност за присуството. Овие чаши за еднократно користење се изработени од пластика без БПА и се безбедни машини за миење садови. За суперхеројска забава што децата ќе ја сакаат, купувајте ги остатокот од нашите тематски материјали за забава. Карактеристики Хулк, Тор, Капетан Америка, Ironелезен човек, капетан Марвел, Црна вдовица и Црн Пантер. БПА-без. Безбедна машина за миење садови. Забавна забава се залага за роденденска забава на Одмаздници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата