• Свеж
Одлична вредност секојдневно пластични чаши за еднократна употреба, црвена, Оз, брои

Одлична вредност секојдневно пластични чаши за еднократна употреба, црвена, Оз, брои

DEN 463.84
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите купови за пластични забави со голема вредност се погодни и издржливи и ќе ви помогнат да фрлите одлична забава. Нашите чаши се карактеризираат со лесни забави и се погодно за еднократна употреба, така што никогаш нема да мора да се грижите за должноста за садови откако вашите гости ќе си отидат дома. Од поп и сок за деца до пиво, коктели и вино за возрасните, овие јасни чаши можат да ги држат сите ваши омилени пијалоци. Доведете ги во автомобилот за излети на отворено или користете ги дома на зафатен ден во текот на денот. Нема потреба да се грижите за опасно скршено стакло на вашите собири или за добитници. Секој пакет доаѓа со 120 чаши, така што ќе имате многу да се шетате за секој гостин. Секоја чаша има 18 унци по ваш избор на пијалок за да ги задржите вашите гости и семејство среќни. Послужете одлична забава без неуредно расчистување со нашите купови за пластични забави со голема вредност. 18 унци чаши за еднократна употреба. Совршено за брзо расчистување. Затегнување за лесно забава.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата